Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vas megyében jó pszichológus?

Vas megyében jó pszichológus?

Figyelt kérdés

Családi, párkapcsolati probléma miatt keresek pszichológust. Sajnos nagyon megpecsételi mindennapjaimat már a problémám, nagyon szorongok, kattogok az életemen.


Szeretnék segítséget kérni szakembertől.


Azt szeretném kérdezni tudtok -e nekem javasolni pszichológust vas megyében, aki nem dolgozik annyira borzasztóan drágán. Sajnos egyetemen tanulok és nincs olyan eszméletlenül sok pénzem, szüleim nem tudnak támogatni ebben.


Olyan maximum 5-8 ezer forint, amit tudok szánni az alkalmakra..., mert fogalmamsincs hány alkalom lenne, ami segíteni tudna. Az árak meg sajnos nagyon magasak, azoknak akiket én a neten találtam.


Köszönöm előre is minden kedves válaszólónak, aki segíteni szeretne nekem.


22L



2021. jan. 2. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyiért senki nem dolgozik, 10 ezernél kezdődik. Vagyis ha van ingyenes tb alapú vagy valami alapítvány, de azt csak Pesten tudok, habár most lehet, hogy úgyis online csinálják.

Hoppá, most találtam neked véletlenül egy online-t 8 ezerért (nem ismerem, még az is lehet, hogy csak nem frissítette az árát): [link]

De amúgy a Lea Alapítványra kerestem rá, akik kedvezményesen vállalnak, de nem tudom, hogy van-e náluk online: [link]

És a Nap Kör is ilyen: [link]

2021. jan. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsi sajnos az esély, még talán 8-ért lehet találni valakit, de én se ismerek. Ha más nincs, a háziorvosodhoz elmehetsz és elküldhet olyanhoz, aki államilag finanszírozott, de ez se 100%, hogy adódik.
2021. jan. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!!! :)
2021. jan. 2. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!