Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a leg rosszabb függőség?

Melyik a leg rosszabb függőség?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 13:56
A kérdező szavazást indított:
Alkohol
Nikotin
Drog
Gyógyszer
Szex
Szerencsejáték
Kapcsolat
Édesség
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Az élet
2021. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem jó a kérdés.

Alkohol, nikotin az drog.

Drogok között is van olyan amire durván és gyakorlatilag végérvényesen rá lehet szokni, leépít, de van amire ha rászoksz, lehet nagy baj, de nem halsz bele, nem építi le a tested. (max az elméd)

2021. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kötél!
2021. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

A ( benzodiazepin) nyugtató függőség a legrosszabb. Az illegális drogoknak pl kokain, heroin az elvonási tüneteik 2-3 hónapig tartanak, a benzo nyugtatóké akár 2 évig is. Egy súlyos alkoholista, kórházi felügyelet mellett 1 hét múlva már jól van fizikailag.

A játék, cigi, édesség, stb függőségek csak akaraterő kédései, de fizikailag nincs rosszul az ember a hiányuktól. Én 1 éve leszoktam a nyugtatókról, és még mindig vannak elvonási tüneteim.

2021. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az alkohol és a nikotin is drog, az pedig a vicces cigitől a legbrutálisabb mérgekig terjed, tehát nem lehet kijelenteni, hogy mennyire káros
2021. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem egyik függőség sem rossz. Én naponta sörözök, az alkoholisták útján én büszkén tovább megyek és kiakarok menni dolgozni Hollandiába és marihuána-t is akarok szívni, meg szívesen kokainoznék is. :)
2021. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Énvezeket itthon csinálom egyszerre lmao
2021. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom a szexen meg a kapcsolaton kívül mindegyik mástól függő vagyok. Kapcsolatom biztos nem lesz, mert ki akarna egy drogfüggővel össze jönni? Mondjuk szerencsejátékra sincs pénzem, de mikor a nyerőgépes idők voltak többször elnyomtam az egész fizetésem.

Összességében mindegyik rossz, bár az édesség még talán elmegy :)

Túl komoly függőségek végett akár meg is lehet halni..

2021. jan. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!