Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizoaffetív zavarom van, de...

Skizoaffetív zavarom van, de nem vagyok leszázalékolva. Hogyan tudnék szerezni 90%-os utazási igazolványt?

Figyelt kérdés
A diagnózis alapján szerintem nem vagyok 100%osan munkaképes(jelenleg sem dolgozom) ez esetben kellene hogy járjon valami kedvezmény, nem? Gyógyszert is szedek.

2021. jan. 7. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
9* lógsz, egyet fizetsz..?!
2021. jan. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon sok embernek van valamilyen mentalis zavara, a legutolso becslesek szerint 5-bol legalabb 1 embert erint. Vannak ennel enyhebbek, vannak sulyosabbak, es mindket csoportban eldegelnek gyogyszerrel, es gyogyszer nelkul is. Egyik sem kap utazasi kedvezmenyt, amig nincs leszazalekolva. Egyszerubb terapiaba jarni es rendesen szedni a gyogyszert, mint fiatalon tonkrevagni magad a leszazalekolassal, de amugy sem biztos, hogy mindenre megadjak, meg foleg hiaba utazhatsz 90%-kal, ha munkaber helyett kapsz mondjuk havi 30 ezret, amibol elj boldogan. 4 diagnozissal irom, hogy szedd ossze magad, annak tudataban, hogy pontosan tudom, mennyire nehez, es akartam mar felvagni az ereimet. De hidd el, nem er annyit egyik mentalis betegseg sem, hogy az eleted tedd tonkre miatta.
2021. jan. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Mindent kitalálnak már a h_lye szó helyett..
2021. jan. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
H_lye vagy te kedves utolsó, ráadásul mérhetetlenül tuskó is. Majd megnézném az arcodat ha neked kellene ezzel az idegrendszeri betegséggel küzdened. De tudod mit? Kívánom neked hogy te is tapasztald meg hogy milyen is ez. Szerintem önként és dalolva mennél a vonat alá előbb vagy utóbb. :)
2021. jan. 8. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!