Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Le lehetne engem százalékolni?

Le lehetne engem százalékolni?

Figyelt kérdés

28/F vagyok és konkrétan 15 mg restigulint szedek reggelente, ezen kívűl 60 mg duloxetint esténként.

Tehát konkrétan pszicho affektív zavarokkal és depresszióval diagnosztizáltak. Az elmúlt 10 évben ( nem viccelek)

több mint 15 munkahelyem volt. Egy idő után elgondolkodtam és rájöttem, hogy talán nem a kollégákkal vagy a munkával van a baj... hanem velem.


Jelen pillanatban ez a 15. hónap amit munkanélkülikémt töltök egy huzamban. Ha le lennék most százalékolva lenne egy munka lehetőség 4 órás, megváltozott munkaképességűeknek tehát védett hely.

Ti mit tennétek a helyemben?



2021. jan. 8. 18:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam : skizo affektív zavarokkal
2021. jan. 8. 18:11
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én nem hiszem hogy ezzel leszázalékolnak de meg lehet próbálni.
2021. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Tudtommal nem. Nem ismerik el betegségnek a mentális problémákat. Fizikailag vagy szellemileg kell fogyatékosnak lenni a leszázalékoláshoz.
2021. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Asztrid2 válasza:
100%
Szia! Nekem borderline személyiség zavarom van, meg egy kis bipoláris is. Generalizált szorongás, szociális fóbia, agora fóbia, van nekem. Engem minden gond nélkül leszázalékoltak. Így dolgozni is tudok. Szóval próbáld meg szerintem sikerülni fog!
2021. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 8. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

pszichés beteg vagyok és több olyan pszichés beteget ismerek akit leszázalékoltak (sima depresszióval is)

ez függ, hogy épp ki vizsgál, de leginkább a korábbi leleteidből derül ki, hogy a betegséged miatt nem tudsz-e dolgozni

2021. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Skizofréniával százalékoltak le nemrégiben.
2021. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!