Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A holnapi naptól pszichiátrián...

A holnapi naptól pszichiátrián fognak kezelni. Önként (javaslatra) megyek be, mobiltelefon ill. laptop lehet nálam?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert tanuló vagyok, most épp online oktatás van, és jelen szeretnék lenni azokon az óráimon, amelyek nem ütköznek csoportos, vagy egyéni terápiával. Köszönöm! 23/L
2021. jan. 12. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Ki javasolta? Szakorvos?
2021. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pszichiater es haziorvos is.
2021. jan. 12. 17:17
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Reméljük nem fertőznek meg coviddal, az adott kórháztól függ, vihetsz-e be.
2021. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Ez helyfüggő, meg terápia, de igen, szerintem a legtöbb helyre vihetsz magaddal telefont meg laptopot. Én a Balassa utcai (most a covid miatt a Rókus kórházban van) SOTE klinikán ismerem viszonylag a szabàlyokat, ott biztos lehet nálad mindkettő. Szerintem kifejezetten jó ha van motivációd hogy haladj az egyetemmel is és ne ess ki teljesen. Kitartást, remélem jobban leszel. Örülök hogy segítségért fordultál, szerintem nem fogod megbánni. Ha valamiben tudok segíteni nyugodtan kérdezz. 😊
2021. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Amíg jól viselkedsz, addig lehet. Arra ügyelj, hogy ne tegyenek át a zártosztályra, mert ott semmi kütyü nem lehet nálad.
2021. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
A zárt osztályon nem lehet, máshol igen (legalábbis nálunk).
2021. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha önként mész ált. a nyíltra tesznek, ott minden lehet nálad, de azért figyelj az értékeidre, pláne ott ahol sok az amúgy hátrányos helyzetű beteg.
2021. jan. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük nem fognak ártani, sok embernek csak ártott, hogy bent volt.
2021. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sajnos van amikor érdemes rászánni pár hetet és ha szerencséd van utána tényleg jobb lesz.
2021. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az engem is érdekelne, hogy lehet-e bármennyit netezni?
2021. jan. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!