Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak én gondolkozok sokat a...

Csak én gondolkozok sokat a halálon? 19/L

Figyelt kérdés

Nem is konkrétan a halálon, hanem hogy utána mégis mi lesz velem, és az emberekkel.

És így belegondolok, és egy pár percig csak próbálom elképzelni hogy mi lesz akkor.

Nem tudom magam sem hogy miben hiszek, teremtés vagy ősrobbanás.

De ezen kívül szívesen gondolkodom azon, hogy pl 66 évvel ezelőtt haltak ki a dinoszauruszok, és nagyon durva belegondolni, hogy ez milyen sok idő.


2021. jan. 19. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek el kell gondolkoznia ezen egyszer, bár főleg idősebb korban szoktak jobban belegondolni.
2021. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat agyalok a halál gondolatán, és rám is igaz, hogy vannak dolgok, ahol nem tudom, miben higgyek, melyik a valószerűbb. Én az ember fejlődésén szoktam így elgondolkodni. Csak úgy kíváncsiságból gondolkodsz a halálon/halál utáni életen vagy van, ami kiváltotta?
2021. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, főleg úgy gondolok bele, hogy mi lesz ha nem leszek. Tehát akkor az egész életemnek az emlékei végleg megszűnnek számomra, vagy úgymond fentről figyelek majd le az emberekre.

És ebbe már teljesen bele tudok gondolni, de úgy igazán, írásban sajnos nem tudom átadni hogy ilyenkor mit érzek.

2021. jan. 20. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Fiatalon ezen gondolkodni

Nem érdemes majd 50 évesen

Mikor még 20-30 évet dolgozni

Kell de már eleged van és felke

Mi sincs kedved meg erőd

Bár sztem most még nem gondolod

Hogy így lesz én sem gondoltam

21 éve leszoktam az az alkohol rol

Csak 2 évig cigiztem fiatalon

Azt hittem én mijen jót teszek

Magamnak most 55f ként úgy érzem semmi értelme nem volt

Normálisan élni és dolgozni

40 eve

Bocs attól aki nem így érez

Nyilván ez a többség

De a depressziót és a szorongást nem kalkuláltam

Bele és bárkinek előjohet

Ez nem fejfájás hogy elmúlik

Üdvözlettel

2021. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én arra a következtetésre jutottam hogy nem sok értelme van élni de meghalni meg semmi.
2021. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!