Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami nagy bajnak az elő...

Ez valami nagy bajnak az elő jele??????

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 honapja tortent egy dolog amitol 2 szer volt mar panik rohamom azota nagyon kimozdulni nem merek szorongasban elek azota es nagyon sokat fekszek pihenek 2 honapja voltam nagyobb kivizsgalason es minden tokeletes a szivem minden az lenne a kerdesem hogy neha nagyon furcsanak erzem hogy dobog a szivem faj az alkapcsom neha bizsereg a bal labam de nincs panik roham rajtam es sokat szurkal de konkretan ha hozza erek faj a melkhasom az oldalam a hatam szoval ez komolyabb baj lehet vagy csak a szorongas vagy a sok fekves mozgas hiany ????tudom hogy azota nem nagyon valtozhat nem lehet a szivemmel semmi de meg is nagyon felek es nem tudom mi lehet??????????

2021. jan. 21. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A szorongás, depresszió is okozhat ilyen tüneteket. Mozogj, fuss a szabadban, oszd be a napodat, ne feküdj naphosszat.
2021. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nagy baj sokkal inkább az,ha ettől parázva hagyod, hogy a félelmeid legyűrjenek.

Próbáld élni az életed!

Nem aggasztó jeleket keresni, vélni magadon.

Attól leszel beteg, ha elhiteted magaddal.

Friss levegő mozgás és ja aggódsz, akkor keress valakit hogy nem menj egyedül!

2021. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!