Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nagyon rosszul lennétek...

Ha nagyon rosszul lennétek (depresszió miatt) elmennétek aznap pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Mármint ha az ágyból se tudnátok kikelni, és már meghalni se lenne kedvetek meg erőtök, annyira minden kész. És ilyen esetben erre hivatkozva mondanátok le, vagy mondanátok pl. más betegséget, balesetet, programot, ami közbe jött hirtelen?
2021. jan. 22. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor telefonon beszelve otthonrol lennek vele.

Olyan van, hogy keptelennek erzed magad, plusz azzal a tempoval el is kesnel, ha valahogy ravenned magad. De telefonon akkor is beszelnek. Ha lehet, elore jeleznem, hogy ma lehet-e igy.

2021. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ha kifogasra gondolsz, az igazat mondanam. Ha telefonban sem akarnal semmit, annyira fajna a kommunikacio.
2021. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nem vagyok "igazi" depressziós, legalábbis papíron nem, de a menstruációm előtt szokott lenni egy-két durva nap. És nekem olyankor segít, ha van időre beosztott programom. Tehát ha valahova menni kell, valamit csinálni kell, van egy egyértelmű, nem bonyolult elvégzendő feladat. És ha ez a feladat az, hogy pszichológushoz kell menni, az talán még többet is segít, mintha az lenne, hogy ki kell teregetni. Szóval én az akaraterőm utolsó morzsáit is megmozgatnám, hogy sikerüljön elmenni, akkor is, ha ez pillanatnyilag a világ legnehezebb feladatának tűnik.
2021. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több értelme lenne elmenni, mint otthon feküdni.

Bár szerencsére nem szoktam ennyire rosszul lenni.

2021. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!