Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiségzavar és bipoláris...

Személyiségzavar és bipoláris zavar lehet egyszerre jelen egy testben?

Figyelt kérdés
Például az elkerülő személyiségzavar társulhat bipolári zavarral?

2021. jan. 26. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még más is elfér mellé bőven
2021. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem zárja hogy egy ember egyszerre több személyiségzavarral is küszködjön
2021. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, a bipoláris zavar nem személyiségzavar. Ezért kérdeztem. De köszönöm a gyors válaszokat!:)
2021. jan. 26. 23:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó, bocsánat, akkor pontosítok: Semmi nem zárja ki, hogy egy ember egyszerre több mentális nyavalyával is küzdjön

Na, remélem így már jó :D :P

2021. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Esetleg aki bipoláris zavarban szenved, leírhatná a személyes tapasztalatait! Érdekelne.
2021. jan. 26. 23:11
 6/9 A kérdező kommentje:
23:31 Igen, azzal tisztában vagyok. :/ Elég aljas dolgok ezek a mentális nyavalyák..
2021. jan. 26. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Én orvosilag diagnosztizált borderline és bipoláris vagyok egyben. Nem egyszerű kombó, de ezt dobta a gép. Sok évig nem tudtam mi történik velem, így még függőségi problémáim is lettek.
2021. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hány éves vagy? Ugyan én nem lettem diagnosztizálva, de az Elkerülő személyiségzavar minden egyes leírása stimmel velem. Idén érettségizek, utána tervezek pszichológus után nézni.
2021. febr. 17. 22:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bipoláris zavarral küzdök, és nincs személyiség zavarom. Mit szeretnél tudni?
2021. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!