Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az extasy használata után 1-2...

Az extasy használata után 1-2 hétre rá is lehetnek utóhatásai ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 15:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Egyszeri használat után nem jellemző. Ettől még lehet, de kicsi az esélye. Plusz, nem hiszem, hogy laborból szerezted, így ki tudja mi volt még belekeverve...Mivel az MDMA stimuláns és hallucinogén egyszerre, ezért elképzelhető, hogy valami cuccot akár direkt hozzáadtak és észre se veszed.
2021. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hát igazából , elég stresszes voltam az utóbbi hetekben, majd haverok hoztak cuccot “RR” mondták jó lesz próbáljam ki ... igazából 4-6 óráig nem éreztem semmit, majd le feküdtem aludni , és egyszer arra keltem , hogy szédülök, halál félelmem lett, elmentem hányni , mintha meggyulladnék érzés ilyenek.. majd 1-2 óra múlva már jobban lettem és utána aludtam és semmi, majd egy hete lett pánikrohamom és azóta is elég szarul vagyok, rosszul alszom, felkelek éjszaka 4-5 ször.
2021. jan. 30. 15:51
 3/27 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne pszichológust felkeresned...
2021. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek :/
2021. jan. 30. 16:10
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Az nem MDMA volt.
2021. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az ötös válaszolónak igaza van. Javaslom a későbbiekben mind az MDMA, mind egyéb pszichostimuláns és hallucinogén szerek kerülését, főleg, ha ismeretlen forrásból származnak.
2021. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát igen.. :/ sajnos hülyeséget csináltam ...tanultam belőle.
2021. jan. 31. 22:55
 8/27 anonim ***** válasza:
53%

6


Az MDMA kb. annyira hallucinogén, mint az alkohol. Oké, hogy lehetséges tőle - nem fogsz. Az MDA inkább érződik pszichodelikusnak, de attól sem hallucinál az ember.


És ez egészen biztosan egyik sem volt, egyrészt olyan nincs, hogy te berosszulsz tőle napokkal később, de bevétel után meg semmit sem érzel. Egy 50mg MDMA-t kizárt nem megérezni, rendkívül agresszív szer. Nem mellesleg ez nem LSD, és még csak nem is fű, ettől szinte kizárt dolog, hogy később pánik zavarod alakuljon ki, depresszió lehetséges, de általában ez inkább bipolárisoknál szokott előjönni, hogy MDMA használat után fázist váltanak.


Mondanám, hogy valami vackot kaptál, pl. PMA-t, PMMA-t, de attól meg nem aludtál volna 2napot. Szerintem egy nagy büdös semmit kaptál, és csináltál belőle valami lelki furkát, hogy bevetted, ennek a hatását tapasztalod. Ne parázz, nincs semmi baj

2021. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Lehetnek. De az tényleg nem ex volt. Én már csak a jó extől ébredek fel - térek magamhoz. Vagy amikor becöfizem magam egy jó adag speedel. Mások ezektől a mai bogyóktól rosszul lesznek (kék szellem - chupa chups) ezek 2-300 mg körüliek. Az egész olyan durva érzést ad be mintha az ember belőné magát. Remeg a kép, és olyan szinten képbe vág hogy huhhúúú És nemhogy lecsúszó nincs, de még van hogy napokig jó kedve van az embernek. Ma már visszatért az igazi jó ex. De az nem az amiről a kérdező írt..
2021. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Hát én már nem tudom.. arra is gondoltam, hogy mivel az utóbbi időben elég stresszes / depressziós vagyok.. így mivel bevettem ... meg jobban lerombolt.


Ebben lehet valami?

2021. febr. 1. 12:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!