Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18L . Normalis hogy a fejembe...

18L . Normalis hogy a fejembe egy kitalalt eletet elek. Barmint a sajat magam szemelyeben csak masik kornyezetben. Peldaul hogy Hong Kong ban elek, vagy Spanyolban , es kepzeletbeli munkam es barataim vannak. Ez mar mindennapjaim resze.?

Figyelt kérdés

Van valaki meg aki hasonlot tapasztal?


Engem az aggaszt hogy keptelen vagyok arra gondolni hogy ezt feladjam, minden nappal egyre melyebben benne vagyok ebbe es mar tobb mint 5 eve tart, minden egyes nap 24 oraban.


2021. febr. 1. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Ez azt jelenti, hogy vannak álmaid, céljaid. Ha a fejedben lévő dolgokat nem szeretnéd elérni, akkor erős a fantáziád, így próbálasz menekülni a realitás elöl.
2021. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes amit leírtál. Én is volt hogy régen még gyerekkoromba kitaláltam magamnak képzeletbeli barátokat ellenségeket. Külömböző fegyvereket és különleges képességeket is adtam magamnak képzeletbe. Szerintem te is egy kicsit ilyen képzeletbeli világba élsz ami nem baj mert az élet néha elég unalmas tud lenni
2021. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nokedli 3 válasza:
100%
Ilyen nekem is van. Ha pl egy valós szitut továbbgondolok és nem úgy jön össze ahogy én azt elképzelem akkor az elég rossz érzés és ilyenkor haragszok magamra mert csak túl élénk a fantáziám, viszont több dologra is fel tudok készülni. Szóval ennek is van jó és rossz oldala
2021. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen én is éltem így. Több nagy sztorim is volt. Évekig szövögettem.


Pár éve tudtam meg, hogy egyébként ez személyiséget és életet menthet abban az esetben, ha a valóság amit megélünk kibírhatatlan. Pl bántalmazást megélők, alkoholista szülők gyerekei, stb


Szóval egyrészt szerintem normális ennyi idősen a magam példáján.


Másrészt, ha esetleg nehéz a családi háttered akkor normális személyként tudsz onnan kijonni. Mert megteremtesz egy olyan világot, ahol nem bántanak és megaláznak.


Nekem kb 20as éveim elején elkoptak ezek a sztorik.

2021. febr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, ezt úgy hívják hogy álmok, célok. De csak akkor, ha teszel is értük, hogy amit kigondolsz magadnak, egyszer valóság legyen.
2021. febr. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem álmodozás hanem a fejedben lejátszol egy regényt ahol te vagy a főszereplő. Én 8 éves korom óta játszom Marci, a rabszolga életét de úgy mintha a jelenben élne s lenne rabszolgaság. Csak akkor üres samponos üvegek voltak a szereplők az ágyamban s a párnám alatt a börtön s úgy 15 éves korom óta kidobtam az üres samponosokat s csak a fejemben játszom le. Most már Marci rabszolga felszabadulásáig is eljutottam ( de elötte sok gazdája van s a végén börtönbe kerül ártatlanúl s 40 év után a fia hozza ki akinek szintén kitaláltam az életét) de ezenkivül Marci második gazdájának a gyerekkorát kezdem lejátszani meg a fiai élete egy részét. S olyan rossz mikir anyú szól valamiért s ebből a világból kirángat. De ez a játszás akkor van mikor nem vagyok nás miatt idegrs, ha az vagyok akkor nem tudok ,,játszani,,.
2021. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!