Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sorstársak! Van valaki aki...

Benzsi95 kérdése:

Sorstársak! Van valaki aki szorongás miatt nem tud aludni vagy fel-fel ébred éjjelente?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 02:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezel.

A tudatalattid valamin folyton aggódik. Valakinek beszélj a problémáidról, de olyannak aki nem csak meghallgat hanem hasznosítható tanácsot is tud adni számodra.

2021. máj. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a gyógyszerek csak letompítják a dolgokat de nem oldják meg a gondokat.

A lélekben vannak a nagy viharok.

Én mióta a feleségemhez költöztem távol az otthonomtól, de közel az anyósomhoz meg a slepphez azóta vannak ilyen álmatlan óráim hullafáradtan ébredek rémálmok stb.

(Azelőtt meg aludtam mint a bunda akár 10-12órát is)


Lecserélgettük az ágyat a matracot redőnyt klímát mindent felsőkategóriásra, de ez mind kevés, hiszen a gond a lélekben van.


Érdekes módon mikor a fővárosba béreltünk lakást a párommal távol a szülőktől rég vagy 10 évvel ezelőtt, volt hogy azt se tudtuk miből fizetjük ki a következő havi bérleti díjjat, de nem voltak ilyen rémálmaim szorongásaim és alvászavarom.


Gondolom másnál is van valami ok és okozat amiért ezek a gondok kialakulnak.

2021. máj. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!