Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikroham vagy micsoda?

Ez pánikroham vagy micsoda?

Figyelt kérdés

25 vagyok, férfi.

Olvasni szeretek, magamtól ami érdekel annak utánajárok, de tananyagot magolni nem birok, nem szeretem sőt utálom. Nehezen is megy és el is felejtem.

Gyakorlatban hamarabb ráérzek, belerázódom ha hagynak és nem zökkentenek ki az adott dologból.

Gyakran pánik tőr rám, hogy mi lesz velem később...

Édesanyám vasakaratú ö terelgetett úgy ahogy, de már egyre inkább belefárad az egészbe.

És emiatt esem sokszor pánikba!- úgy érzem nem nekem való az élet, mer én idealista vagyok, filozofikus. Szeretek gondolkodni, érdekel a politika de csak az ieologiák terén. Reál tantárgyakból fel voltam mentve. Néha napján selejtnek érzem magamat ez miatt.

Összességében ezek frusztrálnak.



2021. febr. 7. 15:49
A kérdező szavazást indított:
Én is küzdök ilyennel.
Nem, nem közdök ilyennel.
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért voltál felmentve a reál tantárgyakból?
2021. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert szakorvos megalapította hogy diszkalkuliás vagyok.
2021. febr. 7. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
És jelenleg mit csinálsz az életben? 25 éves korodra már azért egyedül kellene élned, nem csoda, hogy feladta az édesanyád.
2021. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ez nem pánikroham
2021. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pánikroham nem az amikor frusztrál valami.
2021. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!