Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmúlik valaha a pánikbetegség?

Elmúlik valaha a pánikbetegség?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok pánik beteg.

Gyakorlatilag mindent megtettem azért hogy meggyógyuljak pszichiátria, folyamatos gyógyszeres kezelés, fényterápia, kognitív terápia, pszichoterápia.

Rengeteget javultam. Az egész életem átértékelődött. Leszoktam a cigiről leszoktam a kávéról.

Van hogy mégis azt érzem egy hullámvasúton ülök és sosem lesz vége. Sosem fogok meggyógyulni mindig előfog venni ez a gyomorforgató érzés.

Meglehet ebből gyógyulni végleg?


2021. febr. 11. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
CSak ha teszel érte.
2021. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Benzsi95 ***** válasza:
Én is az vagyok, vagyis hol az vagyok hol pedig nem :D, én nekem most kb egy évig nem volt semmi tünetem addig amíg kis baltával le csaptam egy jó darabot a kezemből na ott jött egy pánikroham, most megint újra kell kezdenem mindent, amúgy nagyon jól tetted hogy le tetted a cigit neg a kávét, én is leszoktam(9 évig szivtam) lassan másfél éve, koffeint se iszok de még alkoholról is lemondtam, most jelenleg CBD olajjal turbózom magam, eddig pozitív hatás van, elég erős antidepresszáns hatása van és gyorsan hat, valamint a sejteket is helyre rakja és gyulladás csökkentő hatása is van, valamint kedély javító. Ajánlani tudom hempworx CBD 750mg narancs ízű az amit szedek
2021. febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!