Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogyha ebben...

Mit csináljak hogyha ebben jobban erualkodik rajtam hogy meghalok?

Figyelt kérdés

Öngyilkos akarok lenni eleg regota de kezd teljesen eluralkodni rajtan ez az erzes. Sajnos iden leszek 29 eves de sosem volt barátnőm se normális munkám se beszelgerotarsam nincs es nem tartok sehol az életben. Senkinek nem hiányoznék.

Kezdem feladni az életet.

29/f


2021. febr. 19. 23:14
 1/1 anonim válasza:

Ha ez vigasztal, akkor én 31 évesen kb sehol sem tartok az életben. Se barátnő, se saját lakás plusz még most is anyámmal lakom egy szobában.

Én nem bánkódom. Így van ez jól. Lecseng ez a halál járvány és ha már nem reszkednek a népek, akkor megyek ki valahova kezdeni dolgozni valamit.

40 éves kor felé majd előjönnek a betegségek, addig én várnék a helyedben.

A másik meg én inkább egyedül vagyok, mintsem felületes vagy épp kétszínű barátokkal. A társas magány hidd el, hogy sokkal rosszabb.

2021. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!