Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az erotománia milyen? Milyen...

Az erotománia milyen? Milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés

"Az erotománia egy ritka rendellenesség, melyből kifolyólag egy személy abban a téveszmében él, hogy egy másik, általában magasabb szociális státuszú személlyel szerelmesek egymásba."

Ezt a való életben hogy kell elképzelni? Van valakinek ilyen? Mesél róla?

(Lehet én vagyok sügér, hogy nem tudom, de most olvastam ilyenről és érdekel, meg hogy milyen ezt megtapasztalni E/1-ben)


2021. márc. 2. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A téveszmés általában nincs tudatában téveszméjével, így itt ilyen saját tapasztalatot aligha fogsz olvasni.

Nekem 2 ilyen ismerősöm is van, az egyikük Nagy Ervinről gondolta, hogy élete szerelme és spirituális kapcsolat van köztük, es majd ő lesz a gyerekei apja. 2 év után megszűnt, es egy civiltol lett gyereke.

A másik ismerősöm leszbikus és szintén egy magyar, ismert nőről gondolja, hogy ők szerelmesek, csak a sors még nem engedi, hogy együtt legyenek, de csak idő kérdése... Többször követte az illetőt, írogatott neki, egyelőre eszébe se jut, hogy ez a szerelem egyoldalú.

2021. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!