Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drogfüggősèg után hogyan...

Drogfüggősèg után hogyan tudnèk minnèl jobban regeneràoódni?

Figyelt kérdés
Mit tudok tenni annak érdekèben hogy minnèl gyorsabban ès jobban regeneràlódjak a drogfüggősègből?

2021. márc. 5. 13:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*regeneràlódni
2021. márc. 5. 13:47
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen drogról beszélünk? Van különbség fű és heroin között.
2021. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
3 hónapja elkezdtem szipuzni kívàncsisàgből. (Dezodorok hajtógàzàt szívtam) egy hete nem csinàlom.
2021. márc. 5. 13:50
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg maradandó károsodásokat is okozott. A dezodorokra nem lehet rászokni, csakis lelki függőség létezik használatuknál, nem befolyásolják a dopamin termelését.
2021. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mèg nem okozott olyan feltűnő elvàltozásokat.
2021. márc. 5. 13:55
 6/14 A kérdező kommentje:
És esetleg mi az ami könnyen kivitelezhető ès tudnám vele helyesíteni? Sajnos ez volt nekem az elfoglaltságom
2021. márc. 5. 13:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sport? Munka? Tanulás?
2021. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ mit nyomtál, én egyszer túl adagoltam magam speedel, azóta nyugtatóval tudok csak aludni. Ha nincs ilyen problémád akkor szimplán ne használj semmit, egy idő után ki tisztul a szervezet magától.
2021. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

4.

Az oké, hogy kizárólag pszichés függőség alakul ki de attól még a szer hatásmechanizmusától függ az, hogy mennyire befolyásolják a dopamin termelést. Pl stimulátor drogok. Azokra sem lehet fizikailag rászokni mégis taccsra veri a szimpatikus/ paraszimpatikus idegrendszert ami nem csak a dopaminért felel hanem iszonyat sok sok mindenért.

2021. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9

A dezodorok nem serkentik a dopamintermelest, dopaminszintet.

2021. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!