Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kisbaba halálát hogy lehet...

Kisbaba halálát hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Ugyanannyira fáj, mint 8 hònapja.

2021. márc. 5. 15:43
 1/10 David82 ***** válasza:
22%

Talán annyi vigasz lehet, hogy amikor egy csecsemő meghal, az Úr leküldi angyalát, és felviszi a mennybe.

Ha felnézel az égre, csillagként láthatod, és elmodhatsz érte egy imát.

2021. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

1

Sajnos nem a vallás kategóriában vagyunk.


Kérdező, pszichológus segíthet.

2021. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen sajnálom, őszinte részvétem... Sose szabadna megtörténnie ilyesminek. Egyet értek az előttem szólóval. Egy jó pszichológus segíthet. Ha jól tudom vannak olyanok, akik foglalkoznak kifejezetten ezzel a szörnyű helyzettel. Érdemes közülük felkeresni egyet. Sok erőt kívánok.
2021. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van ismerős akinek a fia öngyilkos lett 15 éves kora körül,de még 30év után is fáj neki,hogy ez történt.


Ami segíthet az a pszichologus és az idő,de ez a dolog sajnos az emberben örökre megmarad. Gondolom,hogy nagyon megviselhet ez téged,de próbálj másra koncentrálni,munka vagy hobbi,baratok,rokonok stb. valami elfoglaltság ami elveszi a figyelmed. Az ismerősömnek még az segített,hogy utána pár évre született egy másik gyerekük és így a figyelmük őrá összpontosult.

2021. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még annyi,hogy pakold el a babának minden cuccát azért,hogy ne lásd,ha nem látod akkor nem gondolsz arra ami történt és így lehet könnyebben feltudod dolgozni. Én legalább is ezt tenném.
2021. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondolok, mindennap gondolok ès a megválaszolatlan kèrdèseim csak gyűlnek. Nyolc naposan ment el, nincs olyan sok emlèkem, szegènykèt a karomba se vehettem.
2021. márc. 6. 14:01
 7/10 David82 ***** válasza:
0%

"Nem a vallás kategóriájában vagyunk." -kösz a lepontozást

Pszichológus csak annyit ad, mintha meginnál egy felest: felír egy gyógyszert, szedjed, aztán nem érzel fájdalmat.

2021. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7

Még jó, hogy a pszichológus nem orvos, így nem írhat fel gyógyszert. Ha már okoskodsz, legalább olvass utána. Erre van az internet.

2021. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy ahogy más nagyon közeli szerettünk halálát. Rohadt nehezzen. És a szomorúság nem hiszem, hogy valaha elmúlik..csak megtanulunk élni vele. Idővel (nem 8 hónap) természetes lesz a veszteség.

Én a bátyámat veszítettem el, mikor 25 éves volt. Balesetben hunyt el. Nagyon közel állt hozzám, szorossabb volt vele mindenkinél a viszonyom. A nagyon közeli szerettek halálát, mint szülő, gyermek, testvér szerintem lehetetlen valaha is fájdalom nélkül megélni.

2021. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 David82 ***** válasza:
0%
Rohadt putris mocskos magyar!
2021. ápr. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!