Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megfogok halni így ??

Megfogok halni így ??

Figyelt kérdés

Nem megy ez nekem. Úgy érzem teljesen kifordulok önmagamból... Naponta minden órában gondolok az öngyilkosságra... Ez még nem is lenne probléma tudom, de gyakran elképzelem hogy másoknak ártok.


Olyankor morbid dolgokra gondolok... Magamnak ártok rendszeresen, imádom a vért. Vágom magam. Szorongok, és úgy érzem valaki bántani akar. Tegnap elment előttem egy busz, és egy nagyon erős érzés fogott el. Ugorj ki a busz elé, és megszűnik minden... Gyakran bepánikolok az emberek között, és van hogy ráüvöltök valakire, de nem akarok, csak jön... Senkit sem akarok bántani!!


Valamikor ezek megszűnnek, és "normális„ vagyok, de utána megint jönnek a gondolatok... Valamelyik nap egy vígjátékot néztem, nevettem majd valami azt súgta vágd meg magad, én pedig megtettem. Egy kék szikét használok. Húsig szoktam menni, fájni akar. Nem akarok meghalni :( :( Félek az emberektől... Van egy hely ahol boldog vagyok... Sokszor beszélek magamban, és válaszolok is... Azt mondják aki "őrült" az nem tud róla, de ez már sok nekem...


Gyakran remegek, mert félek de nem tudom mitől... Megfogok halni ??



2021. márc. 6. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen, előbb-utóbb mindenki meghal.
2021. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ez az egy biztos, hogy a halál el fog egyszer jönni.
2021. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Igen barátokra van szugseged és társoságba kéne járnod.

Esetleg egy megbízható társ...:)

2021. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz még egy jó ideig meghalni, de kérj segítséget valami szakembertől, mert azt te is beláthatod hogy nem jó dolog magadat vagdosni, ha magadtól nem megy akkor nem szégyen segítséget kérni.
2021. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Skizofrenia. Vagy megolod magaf vagy egy nyalcsorgato fadarab leszel a gyogyszerektol
2021. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel ezt a számot és beszélj velük a problémáról.

116-123 lelki segély szolgálat egyébként és sokat tud segíteni :)

2021. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én minden próbamnal arra gondoltam, hogy egy senki vagyok és csak jobb lenne nélkülem.

Nézd meg itt vagyok... Az en diagnózisom Border.

Lehet te is az vagy, dühkitöresek, sajat magad abuzálása...

2021. márc. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!