Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám legyőzni a pánikro...

Hogy tudnám legyőzni a pánikrohamot, bármi segítség nélkül? Pszichológusomnak nem szeretnék szólni róla, egyedül anyum és barátom tudja.

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött az egész kb fél órás pánikrohamjaim vannak.Az egész úgy kezdődött, hogy barátommal összevesztünk, mert kijelentette, így 9 hónap után, hogy nem érez irántam szexuális vonzódást,de ha fiúval lenne az iránt érezne, de hozzátette, hogy ugyanúgy szeret attól még, és addig fajult, hogy majdnem szakítottunk, kibékültünk, de furán viselkedik, és azon aggódok, hogy elhagy vagy beleszeret egy fiúba. Eddig bíztam benne, sok vitánk volt de most fura, és ezért kezdődött a pánikroham, ma kevésbé volt fura, de még mindig félek, mert nem tudnám nélküle elképzelni a napjaim, abban reménykedek, hogy még változik majd a vágyai irántam. De akkor a lényeg, mivel tudnám akár megelőzni, vagy hogyan tudnék megnyugodni, mert eddig csak az vált be, hogy kiültem az erkélyre, de akkor is legalább 10 perc volt mire megnyugodtam. Ha bárki is mondaná, hogy lépjek ki a kapcsolatból, sokan mondták már, de nem bírok mert nagyon szeretem es reménykedek, hogy ő is annyira szeret engem mint én őt.

2021. márc. 9. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Hiába szeret ha nem kíván. XD És bizony elég melegnek hangzik. Úgyis elhagy. :D Ez 100%. Másrészt meg pont a pszichológusnak nem mondod el amit anyád is tud meg a pasid? Bocsánat, expasid.
2021. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a pszichológusodnak!

A barátod szerintem is esélyes, hogy szakítani fog. Hány évesek vagytok?

2021. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy szakított márciusban, és ez volt a legjobb dolog ami történhetett velem:) sokkal boldogabb vagyok
2021. máj. 15. 22:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!