Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki nem tud multimédia nélkül...

Bulcsando kérdése:

Aki nem tud multimédia nélkül TV/Internet élni az bolond ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2021. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább csak függő, bár nem mindegy meddig.. Egy hétig szerintem én se lennék el internet nélkül.
2021. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De létezhet az is hogy az emberek egy része már annyira hozzá butult hogy kikészülne nélküle vagy olyan életet élne ami hamar tönkre tenné , mivel ebbe születtek bele .
2021. márc. 12. 00:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Y generációtól kezdeve z a természetes. Így mire idősebbek lesznek ezek a generációk a társadalmi többség lesznek. Nem bolond lesz aki használja, hanem az lesz a normális. Bolond az lesz aki ezzel nem tud együtt fejlődni
2021. márc. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó de ez rengeteg olyan embernek add lehetőséget aki egyébként nem maradna életbe vagy nem bírná olyan jól elég ha csak magamra gondolok szerintem ha nem lett volna számítógépes játék meg az a társaság amit könnyen ellehetett érni már nem is tudom mi lenne velem .Egészen más emberré tett , gyereknek eleven voltam és nem vettem észre dolgokat de ahogy elkezdtem gépezni kamasz koromban lassan olyan dolgokat vettem észre amit egyébként talán soha , amikor hosszas gépezések után felálltam egészen máshogy láttam a világot arra a pár órára , egészen más volt kimenni a természetbe mint ha életemben akkor lettem volna először igazán ott , vagy más volt embereken gondolkodni hirtelen sokkal nagyobb jelentősége lett mindennek . Nagyon szép volt .
2021. márc. 12. 00:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy ezek miatt ne tudna élni valaki, csak nagyon erős szorongással járni az adott személynél ha ezektől megvonná valaki, mivel erősen az élete részét képzik
2021. márc. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen most belegondoltam és igazad van viszont akkor az olyan ember nagyon gyakorlatias lenne , állandóan jönne menne , mások nyakán lógna , és emiatt lenne kiszolgáltatva .
2021. márc. 15. 05:01
 8/8 anonim válasza:
Miért lenne bolond? :DDDD A 2.-nak van igaza, a bolondságnak nem ez a fogalma, ha úgy teszed fel a kérdést, hogy függő-e, akkor jó lenne a kérdés. :D
2021. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!