Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakinek van valamilyen...

Ha valakinek van valamilyen mentalis betegsege, lehet, hogy egyszer csak sulyosabb lesz, mint addig; vagy hogy alakulnak ki fokozatosan a tunetek, mire ramondhato, hogy betegseg, nem csak rossz idoszak?

Figyelt kérdés
Pl. aki hajlamos depressziora, egy depresszios epizod, ami eddig max. kozepsulyos volt, most rosszabb lesz, vagy borderline, aki eddig kevesse volt onpusztito, inkabb mas tunetek dominaltak, hirtelen nagyon szuicid lesz, vagy bipolaris, aki eddig csak enyhen depresszios es enyhen hipoman volt, teljesen egyben tartott, rendben levo elettel, egyszer csak nagyon durvan beporog, vagy meg akar majd halni? Ilyen van? Vagy ha valaki egy ideje egyutt el pl. kozepsulyos depresszioval, abbol nem lesz magatol, komolyabb trauma nelkul nagyon sulyos?
2021. márc. 12. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A betegsége alapból nem csak egy rossz időszak. Rossz időszaka az egészséges embernek van.
2021. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a tavasz, napfény okoz mániás tüneteket mostanában felpörget. Tudatosan pihenek, tudom a határaimat. Szedem a gyógyszert. Depis voltam ma is,sírtam egy jót,meg nálam az van h uvoltok néha úgy fáj pár dolog...nőként a sírás nagyon hasznos,nm verhetek meg senkit,de ha ideges vagyok beszolok embereknek és szarok rájuk,pl aki idős és nm viseli a maszkot ezek irritalnak meg a köcsög autósokat ill bicajosokat is. Ez jött be,nm tökéletes de működik nálam.evvan.sry not sry. Csak Magyarországon vagyok ilyen, külföldön Hollandiában boldog voltam,de itthon mindenki idegroncs,v alkoholista v drogos
2021. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!