Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért élek? Megölhetem magam?

Mért élek? Megölhetem magam?

Figyelt kérdés
17/fiú
2021. márc. 19. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

"Mért élek?" Azért, ami értelmet te adsz az életednek. A te jogod, a te lehetőséged. Ja, és nem kell extranagy dolgokra gondolni.

"Megölhetem magam?" Hát, ezt a kérdést beszűkült tudatállapotban szokták feltenni maguknak az emberek. Az a jó hír, h a beszűkült tudatállapotok el szoktak múlni. Ha ezt a pár napot-hetet átvészeled, kiegyensúlyozottabban fogod látni a világot és benne magad.

2021. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért valakinek csak hiányoznál, talán ha többet mondanál akkor tudnánk segíteni
2021. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
94%
Ne legyél öngyilkos,
2021. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért élsz, mert megkaptad ennek a világnak a legnagyobb ajándékát. Hogy mire használod ezt, az már csak rajtad áll.

Nem ölheted meg magad, nem engedem. Fiatal, lehetőségekkel teli srác vagy, akinek csak egy kis lelki rendberakás kell.

2021. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!