Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki esetleg próbálta már a...

Aki esetleg próbálta már a Valeriana komplex tablettát tudna véleményt/tapasztalatot mondani ? Érdemes e megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 21. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elso adag egy nagyon picit elalmositott, utana pedig semmi hatasa nem volt.

Viszont mindig remalmom volt, amikor bevettem, de hamarabb es jobban nem aludtam tole, ennyit tudott :D

2021. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem hat de néha megveszem mert placebo hatás

Néha működik persze 3-4 X annyit veszek be

És elképzelem hogy hat ?!?!

Ez is valami?!

2021. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több mint 1 évig szedtem különböző ehhez hasonló valeriana termékeket. Talán valamivel gyorsabban elaludtam tőle, de semmivel se aludtam jobban, ugyanúgy felébredtem éjszaka, viszont reggel alig bírtam felkelni és délig kómás voltam tőle. Lehet ha nagyon fel vagy pörögve akkor segít az elalvásban, ha csak nagyon ritkán veszed be akkor valószínűleg jobb a hatásfoka. De igazából sokkal jobb, ha lefárasztod magad megfelelő mennyiségű mozgással.
2021. ápr. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!