Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan élitek meg, amikor...

Hogyan élitek meg, amikor nagyon hiperventiláltok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul:'D Amúgy nekem nincs halálfélelmem közben, belül tudom, hogy el fog múlni, de rettenetesen fárasztó kivárni, amíg megtörténik. Általában mire ide eljutok, már nem tudok semmire gondolni, az agyam olyan, mint egy zokni, minden korábbi behatás, ami elindította az egészet eltűnik és teljesen belekerülök a pillanatba. Csak a levegővétel marad, mindennel, amim maradt próbálok a légzésem lassítására koncentrálni, több-kevesebb sikerrel. Közben elkezdenek zsibbadni a végtagjaim, amit nagyon utálok, lever a víz, ég a bőröm és lüktet, én meg tehetetlenül várom, hogy vége legyen. Amikor végre elmúlt olyan vagyok, mint akin átment az úthenger. Annyira kimerültem, hogy egy szinten meg is nyugodtam, mert nincs már erőm foglalkozni azzal, ami elindította az egészet. Ennek néha tudok örülni is kicsit, hogy legalább valami pozitív legyen az egészben.
2021. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyjából, megegyezik akkor :)
2021. márc. 23. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetemben is ilyen.
2021. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!