Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Nem birom tovabb

Mit tegyek? Nem birom tovabb

Figyelt kérdés

Egyszerűen gyűlölöm magam es csak anyam volt nekem de tönkreteszem az életet es utal (ő mondta) es meg akarom olni magam. Mit tegyek idaig probaltam vissza tartani magam de mar nem birom

Eleve lelkileg rosszul voltam es most jon ra minden szar



#Nincsertelemazeletemnek
2021. márc. 23. 17:25
 1/3 SSzabcsikaa ***** válasza:
38%
Figyelj ne tegyél magadba semmi kárt. Hidd el tudom hogy milyen ez. Költözz el, változtasd meg a hajadat a stilusodat. Változtass magadon annyit hogy tetszél magadnak. Menj el pszichológushoz, nem azért mert őrült vagy, de hidd el jobb lesz.
2021. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végezz értelmes, hasznot hajtó tevékenységet.
2021. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A legjobb, amit tehetsz, hogy beszélgetsz valakivel az érzéseidről. Az is nagyon sokat tud segíteni ha valaki meghallgat, te pedig kiadhatod magadból ami bánt. Családtag, barátok, akár segélyvonal ( [link] Hosszabb távú megoldásként én is pszichológust javasolnék. Addig is vigyázz magadra!
2021. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!