Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt lehet rászokn...

Mennyi idő alatt lehet rászokni a frontinra?

Figyelt kérdés

Egy nagyon nehéz időszakon megyek most keresztül, és tegnap este bevettem egy 0,25mg-os szemet, hogy el tudjak aludni. Napközben eszembe sem jutna bevenni akármennyire is szorongok, viszont lehet, hogy ma és holnap este még bevenném egy 0,25mg-os tabletta felét lefekvés előtt.


Soha nem használtam még semmi ilyesmit, szóval nincs vele tapasztalatom, viszont azt olvastam, hogy nagyon addiktív tud lenni. Ha ezután a három alkalom után abbahagyom jelentkezhetnek elvonási tünetek?


Csak mert ha igen (aki huzamosabb ideig szedte elég komoly tüneteket olvastam) akkor mindegy, ha most nem tudok aludni pár napig, minthogy utána történjen ugyanez.



2021. márc. 26. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
3 alkalom utan enyhe pszichikai fuggoseg alakulhat ki, de az is nagyon ritka.
2021. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!