Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlanátok nekem egy nagyon...

Ajánlanátok nekem egy nagyon jó pszichológust?

Figyelt kérdés
Már 3 pszichológusnál jártam az utóbbi 2 évben és sajnos egyik sem segített, csak fizettem a 15 ezreket óránként és csak közhelyeket mondtak, semmi igazi segítség, se szakmaiság. Almási Kitti cikkei és előadásai nagyon tetszenek. Ő nagyon képzett jó pszichológus lehet. Valaki hasonló jót keresnék, aki esetleg online is rendel.

2021. márc. 26. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszi.hu
2021. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus tanácsot ad, amit vagy megfogadsz, vagy nem. Neked kell rajta dolgozni, hogy helyre rázódj. Nem tud más megváltoztatni, csak te saját magadat. Terápia ugyanaz. Ez egy nagyon hosszú folyamat. Gyakorolni kell, akár évekig. "Türelem rózsát terem."
2021. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20 éve gyakorlom. Igazából meg emberekhez és helyzetekhez nem jó a hozzáállásom, mindenen ràgódok és nem kezelem jól a stresszt. Nagyon intfovertált vagyok és ezeken szeretnék szakemberrel dolgozni.
2021. márc. 27. 12:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!