Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudhatom meg mitől félek?

Hogy tudhatom meg mitől félek?

Figyelt kérdés
Néha rámjön a szorongás a semmiből, van hogy elmegy a félelemig. Fogalmam sincs mitől van.
2021. márc. 28. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus nagyon jól fel tudja tárni ezeket a rejtett problémákat, persze ehhez több hónapig, olykor akár évig is kell járni hozzá. Ne ha alapos önismeretbe kezdesz és komolyan is veszed, az is segíthet.
2021. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyeld meg, hogy ilyenkor mi történik, hol vagy, mit csinálsz, vagy mire gondolsz. Tömegbe kell menni? Vagy villámlik? Vagy eszedbe jutott a főnököd? Vagy megláttál egy kutyát?
2021. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából a szorongásnak/pániknak pont az a lényege, hogy irreális dolgoktól félsz vagy egyszerűen nincs is ok a jelenben a félelemre mégis előjön. Persze többnyire van egy mögöttes indok ami kiváltja ezt (pl. traumák, stressz). Szóval én is csak azt tudom javasolni hogy keress fel egy szakembert.
2021. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kettő előző nagyon jól írja. Figyeld meg érzéseidet-gondolataidat.

Nagyon fontos lehet pszichológus segítsége.

2021. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2021. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pszichológushoz járok, es pont ezert is merült fel bennem a kérdés, mert megkerdezte, hogy mitől félek. Es nem tudtam mit valaszolni. Illetve válaszoltam valamit, de olyan erőltetett volt ez a válasz (számomra).

Mit tudok ehhez én hozzárakni?

2021. márc. 28. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
A pszichológus nem tár fel semmit. Azt mondja, az a felelősség hárítása, másra mutogatás.
2021. márc. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De, feltár, rávezet, nem ítél, nem ítélkezik, mert nem az a feladata.
2021. márc. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!