Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek volt ongyilkossagi...

Akinek volt ongyilkossagi kiserlete utana mi tortent?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 13:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nálunk az egészségházban fogadnak betegeket.
2021. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Hat en nem tudom jelenleg nincs munkam tehat fizetoshoz nem fogok mostanaban elmenni en ugyvoltam a pszichiatrival mondom biztos fogadnak de azt mondtak hogy a sulyos esetekhez kuldenek mentot gondolom az a zartosztalyos resz lehet azt kihagyom inkabb oda en biztos benem fekszek
2021. márc. 31. 16:12
 23/30 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, idővel lenne lehetőséged munkát találni?
2021. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Elobb ossze kell kaparjam magam csak igy a jarvany is ratesz mert latod az ember menne meg korhazba is de nincs ra lehetoseg keresek valami gondozot ahol van pszichiater hatha ott tudnak segiteni nekem sem jo ez a helyzet egyaltalan nem vagyok buszke magamra hogy igy lesullyedtem
2021. márc. 31. 17:27
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Helyes, hát kapard össze magad, a hülye öngyilokot meg felejtsd el, az a gyenge és önző emberek módszere!
2021. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Nekem volt és nem vették észre. Meglepődve keltem és nem értettem miért nem lett vége.. Többször is próbálkoztam vele mivel belefáradtam az egészbe és úgy érzem nekem ez sok.. Nem tudom hogy miért nem sikerült egyik módszer sem, de valószínűleg ez se megy.. Már kezd viccessé válni az egész, és lassan már csak nevetek magamon
2021. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
26, inkább vedd a kezedbe az életed irányítását és hidd el, minden rosszból van kiút. Tudom, közhelyesnek hangzik, de én is sokszor mondtam már le arról, hogy lesz valaha feleségem, gyerekeim, jó állásom. És szerencsére ebből 2 már teljesült, gyerek még nem, de nem görcsölök rá :)
2021. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
27, vagyok, persze az öngyilkosságot sosem fontolgattam.
2021. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
#4. Azért mert még senki nem jött vissza a halálból panaszkodni...
2021. júl. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Hogy vagy? Szerintem ezek nem olyan betegsegek amiket ne lehetne kordaban tartani. Munkat es celokat kellene keresned. Mozogni ha tudsz. Az mindenkinek segit ha hasznosnak erzi magat.

En 3 agymuteten vagyok tul es nem vagyok jol viszonylag fiatalon. A mutetek ota folyamatosan szedulok, kettos latassal kuszkodom, nem tudok dolgozni, es folyamatosan feszit a fejem ha nem csak fekszem...es lassan elvesztek mindent amiert eddig dolgoztam. Egyaltalan nem biztos h valaha leszek e jobban.Ehhez kepest a cukorproblema gyalog galopp es inkabb orulj h nincs olyan betegseged ami folyamatos fajdalommal jar. Kitartast!

2022. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!