Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Körzetitől mennyire gáz...

Körzetitől mennyire gáz nyugtatót kérni?

Figyelt kérdés

Meg fognak ismételni nálam egy orvosi vizsgálatot, amitől nagyon félek. Az első alkalommal is durván szétszedett az ideg. Előtte egy hétig nagyon kivoltam.

Sztem most is ugyanez lesz csak még durvábban, mert mostmár tudom hogy tényleg olyan szörnyű a vizsgálat mint amilyennek képzeltem. Lehet el sem merek majd menni. Az biztos hogy előtte egy hétig semmit nem fogok aludni.

Nehéz nálunk a körzetinél. Gyanakvóak mert sok a visszaélés a szerekkel. Ráadásul tudják hogy elég zűrös kamaszkorom volt. Viszont az már régen volt és nyugtatót akkor sem nyomtam.

Emiatt kár lenne magán pszichiáterhez menni, de nagyon frusztrál hogy ilyesmit kérjek egy olyan közegben ahol ismernek.

27 f

Ti mit gondoltok?



2021. ápr. 1. 00:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Még van időm filózni a dolgon. Egyelőre időpontot sem adtak.
2021. ápr. 1. 00:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ezt így elmondod neki, hogy lesz egy komoly kivizsgálásod, ami miatt full ideg vagy, akkor felír valami gyengébb nyugtatót.
2021. ápr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2: valoszinuleg igazad van. Max a noverek pletyiznek majd rolam a faluban. Olyan a falu kulturaja mint ha megallt volna minden 200 eve. Csak az iszakos pistak mara narkoman stevek lettek.
2021. ápr. 1. 01:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatról van szó?
2021. ápr. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3: Urodinámiás vizsgalat. :-( Nekem nagyon fajt legutobb es remiszto is az egesz.
2021. ápr. 1. 10:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem a 3-at hogy 4 :-)
2021. ápr. 1. 10:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos egy nover csinalta es ertekelhetetlen lett. Most meg kell ismetelni, elvileg most orvos fogja csinalni. Remelem most nem fogok hetekig fajdalmasan es vereset pisilni utana.
2021. ápr. 1. 10:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!