Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj ha a Loranxilból napi...

Az baj ha a Loranxilból napi 1 mg helyett napi 2 mg-t szedek?

Figyelt kérdés
Máshogy nem vagyok képes csak így. Úgy érzem ennyit muszáj, hogy kell. Ideseg leszek, ha látom, hogy fogyóban van vagy már nincs is. Valahogy akarok annyit. Ad egy fajta biztonságot. Igényli a testem és a lelkem. DE az orvosom nem tud róla, hogy a dupláját szedem. mint amit felír. Ha elmondom akkor mit fog csinálni?

2021. ápr. 3. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj. Neked az. Ezek eléggé addiktív anyagok, nem célszerű saját kútfőből csak úgy dupla adagokat szedni. Ha 2 hét múlva úgy érzed, hogy 3 mg amit muszáj szedned, akkor annyit fogsz szedni? Ha az adott adag neked nem elég, jelezd az orvosodnak, majd kombinálja esetleg mással, de csak így ne kapkodj be dupla adagokat, a saját érdekedben.
2021. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!