Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokszor gondolom hogy a...

Sokszor gondolom hogy a híradóban látott rossz dolgoknak inkább az olyan semmirekellövel kéne megtörténnie mint én?

Figyelt kérdés
Egy nulla vagyok, mindig is az voltam. Barátaim, haverjaim nincsenek, kivetett magából a társadalom. Bátyám cégénél vagyok éjjeli ör szánalomból de ö sem kedvel engem, elkerül. Párkapcsolatom sose volt. Sokszor gondolok arra, hogy az a sok rossz dolog amit látok a híradóban miért azokkal a rendes, tisztességes emberekkel történik meg? Miért nem az olyan felesleges selejttel mint én? Pl ha engem ütne el az autó, nem pedig egy tisztes családapát az mindenkinek jobb lenne! Én nem is hiányoznék senkinek, végülis nem is bánnám a dolgot ha egy rendes ember helyett én halnék meg inkább. Az életem céltalan, kb semmi értelme. Miért ilyen kegyes velem a sors, hogy én úszok meg mindent? A vírust is megúsztam eddig, a szomszédomban meg elhunyt egy rendes, fiatalabb nö sajnos. Miért pont ö miért nem én?
2021. ápr. 4. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez cuki esküszöm.
2021. ápr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért mert te sem vagy értéktelenebb bárki másnál, szimplán depressziós vagy. Fordulj orvoshoz, egy jó pszichiáter sokat segíthet.
2021. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!