Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihiatriai beteg lehet ápoló?

Pszihiatriai beteg lehet ápoló?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2021. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk függ a betegség típusától is. Egy depressziós talán lehet, de egy skizofrén nem valószínű.
2021. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Az a pszichiátriai betegségtől függ. Ha van egy enyhe depressziója, ami kezelve van, akkor igen. Ha paranoid skirofrén, akkor nem. Mindkettő pszichiátriai betegség.
2021. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem betegseg, hanem allapotfuggo. Ismerek bipolaris apolot, szedi a gyogyszert, rendben van, de valaki szorongassal se jut be a munkahelyere se.
2021. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csoportterápián volt egy sorstárs, aki a zártosztályon volt ápolónő.
2021. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Paranoiás lehet?
2021. ápr. 5. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne túl jó ötlet.
2021. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kretens ***** válasza:
27%
Én egyszer láttam egy érdekes dolgot.Ember alakú volt és átlátszó és elég gyorsan mozgott.Tulajdonképpen mint egy szellem.Én soha nem drogoztam és alkoholt is csak kis mennyiségben fogyasztottam baráti összejövetelekkor de akkor is csak kis mennyiségben.Na úgy meg ijedtem hogy minimum kétszáz volt a vérnyomásom és ilyen gyorsan még nem futottam arról a helyről.Otthon sokáig csak lámpafény mellett mertem aludni és ha egyedül voltam mindig féltem.Megfordult a fejemben hogy lehet hogy megzakkantam és gyógyszeres kezelésre szorulok és ha a pszihiátriára kerültem volna a problémámmal valószinüleg ott is csak a gyógyszerezés lett volna.Gondolkodtam és voltam olyan bátor hogy elmeséltem a történetet egy barátomnak kockáztatva hogy hülyének néz.A legelső kérdése az volt hogy hol láttam ezt a furcsaságot.Mind utólag megtudtam bejárta utánna azt a környéket és mit ad isten érdekes de egyben megnyugtató dolgokról számolt be.A hely egy tájvédelmi körzetben van sok ritka növénnyel és egy kis lápos -mocsaras rész is van.Azt mondta hogy őszerinte a sok ritka illatanyag és lehet hogy pont akkor amikor ott voltam pont a mocsárból keveredett hozzá bomlásból származó ritka gázkombináció és attól halucinálhattam.Nos ez az egész miért érdekes?Nos ha valaki hasonló végett pszhiiátriára kerül vajon részletesen utánna néznek e minden kivülálló részletnek?Vagy csak az van hogy hát ez hülye adagoljuk neki a gyógyszert?
2021. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!