Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha van itt olyan,akinek a...

Ha van itt olyan,akinek a munkája okoz,okozott álmatlanságot,alvászavart,hogyan oldottad meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

Anélkül sikerült,hogy otthagytad volna?Hogyan?Vagy csak a felmondás maradt?

Szeretem a munkát,de amióta itt dolgozom,nem tudok munka előtt elaludni szinte sehogy,vagy csak ritkán.



#álmatlanság #munka zaj emberek fóbia éjszaka #alvás inszomnia
2021. ápr. 7. 10:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Pedig nem váltott műszak,kizárólag nappali elfoglaltság
2021. ápr. 7. 10:10
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Én évekig össze vissza dolgoztam, hol éjjeles hol nappalos voltam. Ha nappalra mentem éjjel nem tudtam elaludni.


Kerestem rengeteg cikket, videót erről annó. Amire rájöttem, hogy fizikailag le kell fárasztanom magam. Munka után némi biciklizés, edzés. Késő este már nem ettem, nem dohányoztam. A szobát lefekvés előtt kiszellőztettem. Odafigyeltem a megfelelő folyadék bevitelre este és hideg vízzel zuhanyoztam vagy mosakodtam. Lefekvés előtt pedig már nem telefonoztam, max. zenét hallgattam és csak akkor nyúltam el az ágyban amikor már ténylegesen aludni akartam. Ha nagyon nem tudtam elaludni, akkor lefeküdtem a hátamra, kezeimet a testem mellé raktam lazán és odafigyelve a légzésre az alvásra koncentráltam. Ha bármi más eszembe jutott elkezdtem számlálni magamban, hogy Aludnom kell, elalszok...

2021. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!