Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotrillol Xanaxra átállas...

Rivotrillol Xanaxra átállas megy elvonasi tünetek nelkul?

Figyelt kérdés
Rivotrilt szegek napi 3-4miligramm korul le szeretnek szokni es azt javasolta a doki hogy valtsunk at xanaxra abbol eleg lesz kevesebb mert még nem alakult ki a szertolerencia es onan kezdjem a fokozatos leszokast. Kerdesem hogy egybol lehet valtani? Vagy szepen fokozotsan hagyjam el a rivotrilt es ugy noveljem a xanax adagot? Valaki atelt mar ilyet? Valaszokat elore is koszonom.

2021. ápr. 9. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ezt itt a sok tudálékossal akarod megbeszélni? Miért nem az orvost kérdezed?
2021. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvossal beszéltél volna valójában, akkor elmondta volna... 🙄
2021. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk én pont értek ehhez, az orvosod viszont nem. Fordítva szokás csinálni, xanaxról rivotrilra. Mert a rivotrilnak lassabb a felezési ideje, ezért könnyebb letenni. Nincs szertolerancia?? Tök mindegy, h melyikhez van hozzászokva az ember, mindkettő benzodiazepin típusú nyugtató. Ha rám hallgatsz, akkor ne válts, hanem a rivót csökkentgesd szép lassan.
2021. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat igazsag szerint rivotril 4mg hatasat nalam olyan 1.5 max 2mg xanax hatasa kivaltja nem szorongok. Igen az orvos ezt javasolta most nem is rendel kb telefonon 3percet szant ram es felirta a xanaxot azt mondta rengeteg a betem dontsem el en hogy rivot szeretnem csokkentgetni vagy xanaxra valtok. Csaka rivo csokkentgetessel aza baj hogy szornyu elvonasi tuneteteim vannak. De koszonom a valaszokat meg kell vivni ezt a harcot.
2021. ápr. 9. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már hozzászoktál a rivóhoz, akkor a xanax elvonástól is lesznek tüneteid.
2021. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rivo elvonás nálam kb 2 hét volt, pedig csak este szedtem 1-1.5 mg-ot, és fokozatosan csökkentve szoktam le. sok sikert
2021. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azt ,hogy nem veszel be 5 napig semmit. Hidd el utána az 1mg rivo is elég :-) Ez tapasztalt.

Bár tény lesz 5 nap poklod ,de utána az 1 mg is csodás lesz !

2021. ápr. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!