Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinézet tekintetében ha egy...

Kinézet tekintetében ha egy vén fószernek bejön a 20-as csaj az miért pedofil?

Figyelt kérdés
Testi értelemben 20 környékén vannak a toppon az emberek, én így voltam ezzel mindig, hogy szexuálisan sose vonzott a korosztályom annyira, mint egy testileg fejlettebb nő, ezzel most is így vagyok, és mielőtt a nők itt megsértődnének mondom még egyszer KINÉZETRE, és ez szerintem 50 év múlva sem lesz máshogy. Mellesleg tegyük fel ott van pl. zsebibaba, ránézésre ki ne dugná meg őszintén xD?
2021. ápr. 9. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Nem pedofil. Ki mondta hogy az?

Viszont amelyik pasi együtt tud lenni egy kapcsolatban egy lánya korú nővel, annál valami baj van. Ugyanis neki már nem ott kéne tartania lélekben/szellemileg ahol az eggyel későbbi generáció.

Mondom ezt úgy hogy a pasim az apám lehetne :D

Meglep hogy elvisel, pedig nagyon gyerekes vagyok hozzá képest.

2021. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés lényegére nem tudok válaszolni, de a pedofil szó használata hibás, ugyanis a 20 éves már felnőtt. A pedofil pedig konkrétan gyerekekre gerjed. Nem a nagy korkülönbségtől lesz valaki pedofil.
2021. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondolom, hogy egy pedofilnak már egy 13-4 éves fejlődésnek indult lány is kiöregedett.


Persze reálisan a kinézet szép és jó, de ha emberileg nem olyan akkor baszhatni.

Ha pedig tegyük fel nem az a top csaj, hanem mondjuk átlagos, ha beleszeretsz a szemedbe tökéletes lesz éjen noob az agy.

Persze azért ha nagyon nem tetszik és viszolyogsz tőle jobb elkerülni, ne legyünk álszentek, bár bármi megeshet igaz, de ha nagyon nem ott az esély is csökken rendesen, függetlenül férfi/ nő/ egyéb/ meleg/ hetero/ biszex/ transznemű/ csillámfaszáma identitású valaki

2021. ápr. 9. 19:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!