Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez tudok fordulni ha úgy...

Kihez tudok fordulni ha úgy érzem nem bírom tovább és megbolondultam?

Figyelt kérdés

Az életem kisiklott, több problémám is van, úgy érzem sehol se tudok helytállni, nem illek bele a társadalomba, nem tudok beilleszkedni, nem tudok jól funkcionálni, semmihez se értek, semmire se vagyok képes, mindenki terhére vagyok, senki se szeret. Nem tudnám megölni magamat, gyáva vagyok hozzá, de el akarok tűnni, új személyként újrakezdeni ezt a borzalmat amit úgy hívnak élet....

Intelligensnek, talpraesettnek és realistának éreztem magam, most már azt se tudom ki vagyok, úgy érzem megbomlott az elmém, vajon ezután mi fog jönni, a sok idegeskedéstől szívrohamban meghalok vagy én magam akarok majd véget vetni ennek és leugrok a tetőről? Az idegeim pattanásig vannak feszülve, és nem tudom mi jön a robbanás után, de már nem bírom tovább ezt az életet....



2021. ápr. 12. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáterhez
2021. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos en is ezt erzem teljesen elvesztem legszivesebben en is megszunnek
2021. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáterhez és klinikai szakpszichológushoz.
2021. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Pszichiáterhez. Szerintem ha besétálsz a legközelebbi kórházba, és ezt elmondod, be is fektetnek. Nem rosszindulatból mondom, épp ellenkezőleg.
2021. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy befektetik, léteznek pszichoterápiák, ahova el kell csak járni.
2021. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáter
2021. ápr. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ezt próbáld meg első körben.


[link]

2021. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!