Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezekre milyen gyógyszert...

Ezekre milyen gyógyszert adnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval már elég régóta szorongok, depressziós vagyok, pánikbeteg vagyok, skizofrén, pszichopata vagyok és tudom hogy némelyikre adnak gyógyszert de nem tudom mit. mondjátok már meg miket adnak ezekre pl

2021. ápr. 14. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltál pszichiáternél?
2021. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szorongásra és depresszióra antidepresszánst adnak, ami talán pánikra is jó (ebben nem vagyok biztos, skizofréniára meg antipszichotikumot adnak. Ha pszichopata is vagy, azt nem tudják kezelni, így arra semmit.
2021. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szorongas, a panikbetegseg es a pszichopatia elegge kizarja egymast...
2021. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3# Igen, egyetértek. Éppen ezért kérdeztem, hogy járt-e pszichiáternél vagy csak öndiagnosztizált az internet segítségével...
2021. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

voltam pszichiáternél. ahogy ő mondta: pszichopata vonások fellelhetők.

és ezért kérdeztem hogy ezzel kezdek-e valamit. illetve ezeket a gyógyszereket ki lehet vény nélkül váltani?

2021. ápr. 15. 13:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet... csak pszichiáter írhatja fel őket receptre.
2021. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pszichiatriai gyogyszert nem lehet veny nelkul kivaltani. De sokszor meg szemelyi is kell hozza.
2021. ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mit ne mondjak, eléggé sok nyűgöd van...

én szorongás csökkentőről tudok, amit felirhatnak.

Egyébként pszichológusnál voltál? Ki állapította meg ezeket a betegségeket?

2021. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#3-.#4-,#5 azaz kérdező- nek:

igen, nekem is gyanus, hogy a deoresszió és a pszichopatia nem férne meg annyira együtt. amikor depressziós valaki, röviden: szorong, elveszti a boldogságra való hajlamát, boldogtalan, szomorú, motiválatlan. ehhez kellenek érzelmek, de ha valaki pszichopata, nincsenek érzelmei. Nem érez bűntudatot, gyakorlatilag mintha nem lenne lelke(amugy boldogságot lehet tud érezni, ezt nem tudom). De a pszichopátiának is több fokozata van. Van akinek csak bűntudata nincs, van aki csak nem tud szeretni, stb.

Kedves kérdező: igen, valószínűleg pszichopata vonások fellelhetőek, de nehéz elképzelni, hogy teljesen az vagy.

2021. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 'pszichopata' kifejezést nem használják orvosi berkekben.
2021. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!