Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szombathelyi pszichológusok...

Szombathelyi pszichológusok közül kit tudtok ajánlani? (ADHD kivizsgálás)

Figyelt kérdés

Google, igen, tudom, jó barát, meg is néztem, de az a kérdés, hogyha valaki(k)nek van tapasztalata, kit ajánl(anak)?

ADHD kivizsgálásához kellene szakember, nem túl messzi városok is szóba jöhetnek még. A következő embereket találtam, mint szakember Szombathelyen: (valamelyiküket tudjátok ajánlani? Jó tapasztalatok?)



2021. ápr. 15. 10:23
A kérdező szavazást indított:
Molnár Csilla
Freyler Anett
Kovács Gergő
Éger Csaba
Völcsey Mónika
Farkas-Tóth Melinda
Más valaki, megírom
2 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ADHD megállapítását csak SOTE Ambulancia vagy az adhd központ pesten végzi


Ha csak pszichológiai segítség kell, akkor nem szóltam

2021. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm, na ezt nem is tudtam. Valamiért az volt bennem, hogy a pszichológus ezt megállapíthatja/kivizsgálhatja. Igazából nem "sürgős" vagy ilyesmi, nem hátráltató (szerintem), de a gyanúja fenn áll, és inkább szakembert kérdeznék róla, mintsem interneten diagnosztizáljak. De akkor lehet, hogy még átgondolom. 😬 (A SOTE-ról is hallottam, vagyis olvastam, de láttam, hogy Budapest és tovább is mentem, de akkor ezekszerint ezt csak Bp-n lehet intézni..)
2021. ápr. 15. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!