Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem lehet, hogy pszichopata...

Nem lehet, hogy pszichopata vagyok? 31/F

Figyelt kérdés
Folyton arról fantáziálok, hogy megijesztem a nőket. Ha a közelemben van egy szép bikinis lány, nem mindig arra gondolok hogy megdugnám, inkább elképzelem hogy müanyag késsel megérintem a hasát, combját, az arcát, de csak lassan és gyengéden. Mondjuk még elképzelem hogy megujjazom, amíg el nem élvez. Nem mindig merek hozzájuk érni, de szeretek velük táncolni és derekán megfogni. Sokszor egyik se jön össze és inkább hazamegyek kiverni rágondolva. Szerintetek valami bajom lehet vagy valami más?
2021. ápr. 21. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak érzelmeid
2021. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
De miért a nőket? Miért nem a politikusokat, csatlósaikat?!
2021. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
XD
2021. ápr. 21. 10:25
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

aki pszichopata azoknak általában nincsenek érzelmei, vagy csak bizonyosak és kevés.

Valószínűleg szeretsz leuralni dolgokat, tulajdonodként kezelni, kézben tartani. Ez egy férfinél egyébként szerintem jó tulajdonság. Egyébként mióta tart ez? mikor szokott ez az érzés elő jönni?

Néha nekem is vannak hasonlók ilyen roham szerűen... (mondjuk az inkább kínzással kapcsolatos...) de csak időszakosan.

2021. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mióta tart? Óvodás korom óta.


Mindig ha meglátok egy szép nőt, és még mielőtt ismerném tehát lenne bármi kapcsolat. Nem merem őket megszólítani csak ezekre a fura vágyakra tudok gondolni.

2021. ápr. 21. 10:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Valódi nő kellene neked, talán nem lenne ilyen késes fantáziád. Szerintem nem normális hogy ennyi idősen sose jön össze. Volt már komolyabb kapcsolatod vagy rendszeresen voltál már együtt valakivel? Ha akkor is lenne ez a késés fantázia akkor azt mondanám hogy valami fétised van.

Ne csak álmodozz hanem kezdeményez is, mert csak frusztrált leszel. A kezdeményezés nem úgy értem hogy fogdosd meg őket hanem normális módon ahogy szoktak ismerkedni az emberek.

2021. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen. De azért lehet kezét megfogni meg ilyesmi mert valahova vezetni akarom.
2021. ápr. 21. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a nők is ezt akarják??
2021. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a retkes francért azonosítják a pszichopatákat hasfelmetsző Jack-el? A kettőnek semmi köze egymáshoz. Kérdező, ha nem mered megszólítani a nőket, akkor máris kizárható, hogy pszichopata lennél, ugyanis a pszichopaták nagyon határozottak, magabiztosak és rengeteg önbizalmuk van. Nem tudom, mi lehet a bajod, lehetséges, hogy frusztrált vagy, mert megbántottak. Egyébként egy statisztika szerint a sorozatgyilkosok, vagy bántalmazók intellgenciája átlagon aluli.
2021. máj. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!