Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hazudjak egy pszichológ...

Hogyan hazudjak egy pszichológusnak?A többie lent.

Figyelt kérdés
Szóval,égetem magam,nem komolyan vágdostam magam, fojtogatom magam,és pofozom magam.Ezek mennyire veszélyes ön sertések?És ha kiderül akkor mit csinálnak velem?Tippeket várom hogyan vágjak át minden lehetséges pszichológust és pszchihátert.
2021. ápr. 22. 13:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%
miert akarod oket atvagni? ezek eleg sulyos problemak, es a pszichologus azert van ott, hogy segitsen, ez a munkaja. egyebkent pedig ha akarnad se tudnad atvagni, ha csak nem nagyon amator a szakmajaban eszre fogja venni ha ferditesz.
2021. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán miért mész pszichológushoz, ha nem akarod megoldani a problémáidat??????


CSatlakozom az 1eshez, azonnal leveszi a szakember, hogy kamuzol.

2021. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Ki monta hogy akarok???
2021. ápr. 22. 13:08
 4/39 A kérdező kommentje:
Mármint nem egyértelmű??
2021. ápr. 22. 13:09
 5/39 A kérdező kommentje:
Plusz még egy kérdés szerintetek ezzel el küldhetnek pszichiáterhez?Vagy ilyen gyogyóba?
2021. ápr. 22. 13:11
 6/39 Tepfal ***** válasza:
100%
Azért csinálod ezeket a dolgokat, mert fájdalmaid vannak, enélkül nem lenne elviselhető az élet, nem? Nem akarod, hogy ez a fájdalom enyhüljön? Szerintem teljesen felesleges átvágnod a pszichológust. Ha nagyon nem akarsz vele beszélni, mondd neki ezt el, hogy csak azért vagy ott, mert kötelező.
2021. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

lehet hogy elkuldenek, de hidd el, az is csak a te erdekedben tortenne.


ha nem akarsz menni, nem kell menned pszichologushoz, de a javadat szolgalja ha elmesz

(kiveve ha kiskoru vagy, szerintem ebben az esetben a szuleid elvihetnek)

2021. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Azt elárulod, hogy miért csinálod ezeket?


Tök jól érzed magad amúgy, és direkt élvezed, hogy fájdalmat okozol magadnak?

2021. ápr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
7,rá érzet az igazságra,légyszíves ne jelntsetk fel,jól jön ez az oldal 1ke ként...
2021. ápr. 22. 13:16
 10/39 A kérdező kommentje:
Ezek nállam csak jönnek és le szokott ha majd készen leszek..
2021. ápr. 22. 13:17
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!