Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegsére utal hogyha,n...

Milyen betegsére utal hogyha,nem komolyan vágdostam magam,égetem magam,dühkirohanásaim vannak,ha fojtogatom magam?

Figyelt kérdés

Ehez hasonló kérdést tetem már ki.

Csak más témával.szerintetk van valamilyen személyiségzavarom?



2021. ápr. 22. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Arra, hogy hül*e vagy. A jóhír, hogy elmehetsz pszichológushoz, sőt pszichiáterhez is, és még gyógyszert is szedhetsz. Hát nem csodás?
2021. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát,azért nem gondolod hogyha ezeket le írom akkor nem jó ötlet beszolást írni?
2021. ápr. 22. 14:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem de akkor várom a normálisakat
2021. ápr. 22. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez önmagában nem betegség és nem diagnosztizálható. A személyiségzavar sokkal komplexebb dolog ennél. Ez önpusztító viselkedés, aminek a sebzésen kívül még vannak fajtái. Gyakran társul szorongással és depresszióval. Mindenképp pszichológushoz kéne menni, ráadásul minél hamarabb, annál jobb. Mert ha egyszer valaki megtudja ezt, mondjuk komoly önbántalmat vagy öngyilkossági kísérletet feltételez benne, és rádhívja a mentőt, akkor angy eséllyel egy darabig üdülést nyersz a pszichiátriára, és hidd el, annak nem fogsz örülni.
2021. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyelemfelhívás?

Betegségnek nem mondanám, esetleg borderline személyiségzavar, de inkább csak az előbbi.

2021. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Komoly gond van veled, ami szakembert, pszichiátert igényel. Nem tudom, hány éves vagy, önálló vagy-e. Ha nem, akkor sürgősen oszd meg ezt a szüleiddel, és kérd, hogy vigyenek el orvoshoz.
2021. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5,lehet ebben valami hisz iker vagyok,de az égetés és fojtogatás más miat volt.
2021. ápr. 22. 14:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez önmagában bármi lehet. Csupán az önbántás nem elég ahhoz, hogy személyiségzavarod legyen.

Ennyi alapján ez lehet sima indulazkezelés, az is lehet valami személyiségzavarod van, de elmondom mégegyszer nem az önbántalmazés miatt. Bármi lehet, nagyon kevés az információ, ha érdekel, akkor szakember diagnosztizál.

2021. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem csak hülye vagyok hogy ezeket mind ki próbáltam.
2021. ápr. 22. 14:12
 10/10 A kérdező kommentje:
De a dühkezelésel mindig is voltak problémáim
2021. ápr. 22. 14:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!