Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tudd panikbetegseg...

Valaki tudd panikbetegseg elleni dolgokat?

Figyelt kérdés
Mármint ha ki kell mennem az utcara hevesen ver a szivem es rosszul vagyok es nem sokara mennem kelesz eretsegizni az orvos azt mondta hogy nem kell tovabbi vizsgalat. Viszont en erzem magamon h kellene akkor tudok utcara menni ha beveszek 2 frontint.viszont nem lopkodhatom folyton anyamtol
2021. ápr. 24. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem gyógyszer kell ide, hanem össze kell szedned magad. A frontin rövid távon megoldás lehet, de csak függővé fog tenni és nem fogod később érezni a hatását. Az orvos is jót szeretne neked, hallgass rá. Ha folytatod a gyógyszerezést, akkor előbb-utóbb egy hatalmas roncs leszel és mehetsz elvonóra.
2021. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos ezen csak olyan segítene, ami hosszabb időt vesz igénybe. Pszichológus, autogén tréning, relaxáció.

A nyugtatót tényleg ne nagyon szedegesd.

2021. ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit kutass magadban. Nem a te életedet éled. Valakinek vagy valamiben meg akarsz felelni, amit nem érzel a magadénak.

Azt szüntesd meg és a pánik is elmúlik.

2021. ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy ez azutan is kovetkezett amikor en elajultam a buszon..
2021. ápr. 24. 11:12
 5/5 anonim válasza:
Tudom hülyeségnek hangzik de hallgass Arch Enemy-t és olvasd el a szövegeket, nekem sokat segített. Azóta jobban elfogadom magam, és csak akkor érdekel mások véleménye, ha az építő kritika. Vállald fel azt, aki vagy, mert alapból senkit sem érdekel, és senkit sem zavar, hogy te pl utcán vagy, max észreveszik, ha valami különleges/szép cucc van rajtad. ;)
2021. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!