Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha erre ráment...

Mit csináljak ha erre ráment majdnem 10 évem?

Figyelt kérdés

Nekem sohasem volt barátnőm és kb. 20 évesen kedztem el beszélgetni sok probálkozás ellenére egy olyan lányal akivel viszonylag később felépítettünk egy napi szintű beszélgetést ez tartott kb 2013-2015-ig. Nem volt se pasija se senkije gondoltam majd én leszek neki az első és még virágot is küldtem neki futárral, közel is laktunk egymáshoz. Hallogatta a találkozást meg úgy mindent aztán egyszer kb 3-4 évnyi beszélgetés után akaratam vele találkozni nem is egyszer de semmi nem lett belőle az ő részéről és ezért azt mondta szüntessük meg a kapcsolatot. Egy ideig még oké volt később ez nálam nagyon rossz lett mert kialakult nálam egy plátói szerelemnek is lehet hívni ezt de általában jók a megérzéseim hiszen ha nem gy lenne nem tartott volna a beszélgestünk 1 napnál többe. Ettől én depressziós lettem ami ráment a karrieremre is a tanulsára is meg mindenre. Tehát én 20 évesen kedztem beszélgetni vele körübelül és most vagyok 28 éves. Tehát mondhatni az egész huszon éves korom erről szólt. Több részletet nem írok le mert regényt lehetne írni. A lényeg nem találkoztunk 4 évnyni beszélgetés után 3 évvel idősebb nálam meg ez meg az. Nemrégen most összejött egy nála jóval fiatalabb pasival akivel ilyen csokolzos képet is kiraktak nyilván most lett neki az első pasija aki ő egy agyontetovált biztonsági őr. Na most én eléggé értelmesnek tartom magam de az hogy ennyi energia idő és majdnem 10 év erre ment rá amitől depressziós lettem számomra hiába vagyok egy tiszteletre méltó értelmes ember kemény depresszióba estem és sehol nem tartok az életben. Se a tanulás teréns e amunka terén se a párkapcsolat terén és idén leszek 29 és tényleg erre 8 évem ráment. Ebből kilehet jönni valaha is? az a baj hogy az idő és az éveket semmi nem hozhatja vissza és én meg egy olyan emberrel akartam kapcsolatot akiről végül évek múlva kiderült hogy ő csak szórakozott velem.

28/f


2021. ápr. 25. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy és fogd fel úgy hogy ez egy internetes barátság volt ami egy ilyen plátói szerelem volt részedről. Én is voltam ilyen plátói szerelemben évekig. Igaz az nem netes volt de akkor is el vett az életemből. Tanultál belőle és legközelebb ne ess ebbe a hibába. Ha valaki nem szeretne veled találkozni egy két hónap aktív beszélgetés után sem akkor hagyd ott mond meg hogy neked ez így nem megy mert megjártad már ezzel.

26f

2021. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28 vagy. Nem az a lényeg, mi történt az elmúlt 8 évben, hanem hogy mi fog a következő 10-20-30-50 évben! Mindig csak előre nézz, miután a múltból levontad a tanulságokat.
2021. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nekme picit más, de hasonló módon történtek a csajozások. Javallom, hogy keress fel egy pszichológust, mert aki így, ilyenbe szorul bele, annak általában alapból van valami gondja. Semmi baj sincs, a lényeg, hogy keress segítséget! A depi sem jó dolog, de félő, hogy máskor is ilyenbe kerülsz.
2021. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!