Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Étkezés után pánikroham ?

Étkezés után pánikroham ?

Figyelt kérdés
Van olyan , akinek volt már ilyen vagy szokott ilyen lenni?

2021. ápr. 26. 20:22
1 2
 1/12 Kecskeember ***** válasza:
0%
Akkó" ne egyél.
2021. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ennél az is hasznosabb lett volna, ha nem írsz semmit 😅😅
2021. ápr. 26. 20:52
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Étkezési zavarod van?
2021. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Étkezési zavar ? Mármint?
2021. ápr. 26. 22:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! 🙋🏻‍♀️

Antidepivel ugyan, de kilabaltam belole.

2021. ápr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Neked hogy jött ez , és meddig tartott? :0
2021. ápr. 27. 07:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy rossz elmenyem, de mar elotte is panikbeteg voltam. Csokis csigat ettem delelott a munkahelyemen, gondolom felnyomta a vercukromat az egekbe, plusz a savamat is. Teljesen rapanikoltam. Onnantol kezdve nem voltam hajlando enni tobbszor abban az idopontban es elotte... Az agyam teljesen osszekapcsolta a rosszulletet az evessel. Ahogy a panikbetegseg sajatossaga is ez, hogy szepen lassan elvon, megvon mindentol.


Szoval mindig 12 utan reggeliztem, akkor mar elkonyveltem magamban, hogy mar nem lehet baj. Pedig ugyanugy bekajaltam, ha ugy volt, csak bebeszeltem magamnak, hogy akkor mar nem lehetek annyira komolyan rosszul. Aztan egyszercsak rosszabbodott az allapotom egy csaladi halaleset miatt, es hasonloan alakult, ahogy neked. Egy napszakban sem birtam enni semmit.


Meg kell ertened, hogy teljesen termeszetes dolog, hogy eves utan erosebbnek erzed a pulzusodat. Nekem a pszichiaterem azt mondta, hogy eroltessem. Szokjam az erzest, probaljam figyelmen kivul hagyni, ra kell jojjek, hogy magamnak csinalom, ez csak bebeszeles. Probalj esetleg sokszor keveset enni, vagy alacsony glikemias indexszel rendelkezo taplalekot enni, az nem dobja meg hirtelen a vercukrot, amire egy panikbeteg rogton reagal. Nem hagyhatom ki, hogy nekem a gyogyszer rengeteget segitett, hogy hamarabb tullenduljek ezen. Nehez nem ra figyelni, nehez nem azt varni, hogy na mikor leszek ujra rosszul, de nem lehetetlen. Nagyon nehez, de nem lehetetlen!

2021. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, hát remélem túl leszek rajta hamar :0 , gyógyszert nem szeretnék szedni :/.


Szóval akkor ez pánikroham, ami szokott lenni?

2021. ápr. 27. 16:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt addig nem tudjuk eldöteni, amíg le nem írod a tüneteidet.
2021. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hàt étkezés után egy órával , szokott olyan lenni, hogy fáradság , van hogy hirtelen elkezd verni a szívem gyorsan tenyerem elkezd izzadni, fázás, remegés .
2021. ápr. 27. 17:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!