Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha folyton erre...

Normális, ha folyton erre gondolok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor gondolok arra, hogy megölöm magam egy bizonyos valakivel. De ez a valaki nem is létezik. Neki a mániája, hogy valakivel kettős öngyilkosságot kövessen el.

Mindig arra gondolok, hogy mi lenne, ha megtenném. Hogy vajon a családom keresne-e, mit tennének, ha megtudnák, hogy megöltem magam. Amikor pl. átmegyünk egy hídon, arra gondolok, hogy most ezzel az illetővel beleugranánk a vízbe, belefulladnánk, és minden gondunk megszűnne, nem fájna már semmi. Már nem számítana, hogy mit gondolnak az emberek, mert már nem vagyunk. Vagy hogy kézenfogva innánk meg valamilyen mérget, és szépen csendben, egymás mellett meghalnánk. Meg ilyenek. Ott lennénk egymásnak.


Nem tudom miért jár ilyeneken az agyam. Már 1 hónapja nem vágtam magam. De egyre rosszabb ez az egész. Mióta nem vagdosok, elengedtem magam, olyan csődtömeggé válok, mint ami egy éve voltam. Azt kívánom, bár létezne ez a személy, és legszívesebben főbe lövetném magam vele. De nem fogom megtenni, mert nem létezik.



2021. ápr. 27. 23:32
 1/4 anonim válasza:

hány éves vagy?

orvos miért nem opció?

2021. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ismerős.. :) nekem a példaképem valószínűleg öngyilkos lett már évekkel ezelőtt és nagyon hasonlóak a problémáim mint neki, én is gondoltam már arra hogyha mi ismerhettük volna egymást és jóba lettünk volna akkor lehet valami hasonló lett volna a vége. :D
2021. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meg sokszor elképzelem hogy jó lett volna egy megértő közegbe lenni mert ő is aspergeres volt. szerintem simán benne lett volna a pakliba hogy így végződik a kapcsolatunk, ha lett volna olyan
2021. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ezek amúgy elég titkos gondolatok, én nem beszélek róla senkinek!
2021. ápr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!