Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A testem miatt képtelen...

A testem miatt képtelen vagyok szexuális életet élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fogyás következtében a mellem megereszkedett, edzek, de ez nem segít rajta.

7 éves kapcsolatomnak lett vége, mert már képtelen voltam lefeküdni a párommal, annyira undorodtam a testem miatt. Azóta nem volt közöm senkihez sem, egyszerűen képtelen vagyok elengedni magam, gyűlölöm a testemet.

A mellem mások szerint(család, barátok), nem annyira megereszkedett, hogy TB-re megcsináltassam, viszont pénzem nincs egy ilyen műtétre, albérletben élek egyedül és nem tudok erre beruházni.

Mégis hogyan tudnám elfogadni magam?



2021. ápr. 29. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
pszichológus diagnosztizálja a súlyos testképzavart és megcsinálják a melleidet tb-re
2021. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

[link]



Kb. Ilyen a mellem.

26 éves vagyok.

2021. ápr. 29. 20:33
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha ennyire komoly a dolog, ezzel lehet hogy megérné pszichológushoz fordulni.
2021. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Menj el pszichológushoz, ő segíthet. Nem szégyen, szerintem a mai világban mindenkinek van valami olyan problémája, ami miatt jót tenne a terápia.
2021. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Dokumentálva van a fogyasod? Valahol fel van írva dokinal, hogy mennyi volt a fogyás előtti súlyod?

Mennyit fogytal?

2021. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak az előttem lévőket tudom ismételni. Ha egy ilyen (egyébként kívánatos) mell ilyen szinten leuralja az életedet, azon csak egy jó kis pszichoterápia segít, mert ennek köze nincs ahhoz, ahogy a melled valójában kinéz.
2021. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is erdemes pszichologushoz fordulni, hogy kideritse az okat, miert ragaszkodsz gorcsosen a kulsosegekhez. De mostanaban sok lany, sok celeb vallalja fel magat photoshop meg minden nelkul, az is segithet egy kicsit az onertekelesi problemakon, hogy latod, senki sem tokeletes. Egyebkent ha ilyen a melled, mint a kepen, az tenyleg nem veszes. Nalad sokkal fiatalabb lanyoknak log ennel sokkal de sokkal jobban. Nekem peldaul az a problemam, hogy kicsi. Melltartot is csak azert hordok, hogy ugy tunjon, mintha lenne. :D
2021. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus, illetve egy szerető tàrs sokat segíthetne.

Én is a melleim miatt nem mertem lefelüdni sokáig senkivel, pedig lettek volna jelentkezők. De a szexig nem jutottunk el. Majd jött egy fiú, aki olyan laza volt, normális. Vele megtört a jèg. Utána meg jött a férjem, aki úgy szeret, ahogy vagyok. Sokat bátorìt, dícsér. Nekem ez segített.

2021. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
30 kilót fogytam. Nincs dokumentálva.
2021. ápr. 29. 20:48
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Neked az agyad ereszkedett meg.
2021. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!