Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyílt osztályon milyen betegek...

Nyílt osztályon milyen betegek vannak?

Figyelt kérdés
Milyen a hangulat piszkálnak más betegek rokonom be sem jöhet a covid miatt covid teszt szükséges?
2021. máj. 1. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi az a nyílt osztály?

Nem lehet még kórházakban látogatni.

2021. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mármint milyen nyílt osztályon? Mivel a mentális egészségek kategóriában van ezért feltételezem hogy pszichiátriára gondolsz.

Többek között depressziósok, szenvedélybetegek (alkoholisták, kábítószer-függők, szerencsejáték-függők stb.), erős ptsd és ilyesmik.

Nem teljesen értem a kérdés leírását, tehát a rokonod nem jöhet "be" a covid miatt, de megkérdezed hogy kell-e covid-teszt?

Milyen a hangulat? Egy ismerősöm volt bent klinikai depresszióval, és ő azt mondta hogy elég jó, segítik egymást a betegek. De nem biztos hogy ez mindenhol így van.

"piszkálnak más betegek?" Nem hiszem hogy piszkálnának, nekik is pont van elég bajuk.

2021. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki kiszabadult a zárt osztályról mind ott van.
2021. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kérdésem az,hogy kell e negatív covid teszt ahhoz hogy én befekhessek. Vagy ezt már oldották mert már nem tudom nyomon követni a változásokat.Illetve akkor amíg bent leszek nem láthatok senkit a családomból?
2021. máj. 1. 22:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Addig jár táppénz míg kórházban vagyok?
2021. máj. 1. 23:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Kórházba frissen végzett PCR teszttel vesznek csak fel fekvőbeteg osztályra tervezetten. (tehát nem vészhelyzeti esetben)

Táppénz jár.

2021. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Gondolom házi dokinak jelentenem kell meg a meló helyre is már táppénzre vettek depresszióval de a kórházat külön kell jelenteni gondolom.bocsánat a sok kérdésért de nem voltam soha ebben a cipőben
2021. máj. 1. 23:25
 8/9 A kérdező kommentje:
A kórház végzi a pcr tesztet vagy nekem kell intézni?
2021. máj. 1. 23:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Kórház végzi ingyen.
2021. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!