Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sírhatnékot,nevethetnéket és...

Sírhatnékot,nevethetnéket és düht érzek egyszerre ok nélkül.Mitől van ez vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Minden ok nélkül full random helyzetekben érzem ezt.Mikor otthon vagyok és rámjön ez akkor először elkezdek nevetni aztán ez átmegy sírásba és közben csapkodok,földhöz vágok valamit stb.Ha a barátaimmal vagyok akkor röhögő görcs tör rám ilyenkor.Ja és közben nagyon durván felvagyok pörögve és közben szorongok

#sírás #düh #nevethetnék
2021. máj. 8. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hormonjaid rendben vannak? Feltételezem nő vagy és max huszonéves.
2021. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Szívsz valamit?

Amúgy nekem elmezavarnak tűnik. Sürgősen keress fel egy szakembert.

2021. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Keress fel egy pszichiátert és egy klinikai szakpszichológust!
2021. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok,nem vagyok biztos benne,hogy a hormonjaim rendben vannak mert rendszertelen a menstruációm,pattanásos a hátam stb de édesanyám azt mondta,hogy ez még normális az én koromban és nem kell vele orvoshoz fordulni mert majd beáll,16 éves vagyok és 3 évvel ezelőtt jött meg először.Pszihésen az tuti hogy nincs minden rendben mivel már volt pánikrohamom 3x egy fél éve aztán hangulatingadozásaim voltam,most meg van ez amit leirtam,de ezt letudom annyival hogy tini vagyok és sok rossz dolog történt velem és azért vab
2021. máj. 8. 17:58
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Hormonok, érzelmi felfokozottság, belső feszültségek. Az agy tud ilyeneket csinálni, de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Nekem nyugtató elvonás után volt ilyen. Gyors hangulatingadozások, sírás, nevetés, csapkodó érzelmek, szeretlek-utállak. Ha nem javul, keress fel egy pszichiátert.
2021. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

terhesség

(Biztos azt akarod hallani, hogy bipoláris vagy, mert az olyan menő.)

hát én diagnosztizált borderos vagyok és elégettem egy dührohamban a kedvenc könyvem(szerelmem verseivel:() és nem jó buli kislány

2021. máj. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ki szeretne bipolaris lenni ?Van egy családi barátunk aki az és kurvára nem tartom menőnek(csak hogy a te szavaiddal éljek).Nem minden fiatalnak van feltünési viszketegsége;)
2021. máj. 9. 11:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért is lettem lepontozva? Első válaszoló vagyok, úgy tűnik teljesen jót írtam.

26N

2021. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

ezt könnyű mondani 🤣

hát nekem annyira sincs, mert en egyből szakembert kerestem fel, sőt! a szüleim akarták.

puszi

2021. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

de neked csak annyi a bajod, hogy egy csapongó 16 éves kislány vagy.

mellesleg, mit vársz? itt személyeskedsz ilyen kifejezéseket használva, mint "full random", de a menő az már "gáz".

kiégek.

2021. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!